Νέα - Ανακοινώσεις

Ευγενική Υπενθύμιση για Διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα Σ.Ε.Π. με τίτλο «Συμπληρώνω το Μηχανογραφικό»

Σας υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 29 Ιουνίου 2023 και ώρα 17:00 θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Σ.Ε.Π.) με τίτλο «Συμπληρώνω το Μηχανογραφικό», η οποία απευθύνεται σε γονείς/ κηδεμόνες και μαθητές/τριες της Γ΄ τάξης Λυκείου, και απόφοιτους Λυκείου.

Η ημερίδα θα μεταδοθεί διαδικτυακά μέσω livestreaming από το κανάλι  της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης www.webtv.kmaked.eu και θα παραμείνει αναρτημένη στο κανάλι YouTube της Π.Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας για να είναι στη διάθεση της εκπαιδευτικής κοινότητας.

Δείτε το πρόγραμμα εδώ

Αφίσα - Μηχανογραφικό Δελτίο13649

Ενημέρωση Θερινών Σχολείων Αυγούστου

Aγαπητοί γονείς και αγαπητά μας παιδιά,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για 2 Θερινά Σχολεία που θα πραγματοποιηθούν στην Αίγινα της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών με τον ΕΚΕΦΕ Δημόκριτο:

1 .Θερινό Σχολείο για μαθητές Γυμνασίου στις 30 Αυγούστου-1 Σεπτεμβρίου 2023.

ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΕΦΕ-ΕΕΦ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2023

2. Θερινό Σχολείο για μαθητές Λυκείου στις 28-30 Αυγούστου 2023.

ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΕΦΕ-ΕΕΦ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟ 2023

Βρείτε την σχετική Υπεύθυνη Δήλωση εδώ

Με εκτίμηση,

Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΕΦ

Ένωση Ελλήνων Φυσικών
Γριβαίων 6, 106 80  Αθήνα
τηλ: 210 3635701, fax: 210 3610690
site: www.eef.gr

Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή σε Δημόσια ΙΕΚ έτους 2023.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να προσέλθουν στο Λύκειό τους, για να αποκτήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password), από την Δευτέρα 19 Ιουνίου ως και την Παρασκευή 30 Ιουνίου.

Για περισσότερες πληροφορίες εδώ

Σελίδα 1 από 77