Σας υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 29 Ιουνίου 2023 και ώρα 17:00 θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Σ.Ε.Π.) με τίτλο «Συμπληρώνω το Μηχανογραφικό», η οποία απευθύνεται σε γονείς/ κηδεμόνες και μαθητές/τριες της Γ΄ τάξης Λυκείου, και απόφοιτους Λυκείου.

Η ημερίδα θα μεταδοθεί διαδικτυακά μέσω livestreaming από το κανάλι  της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης www.webtv.kmaked.eu και θα παραμείνει αναρτημένη στο κανάλι YouTube της Π.Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας για να είναι στη διάθεση της εκπαιδευτικής κοινότητας.

Δείτε το πρόγραμμα εδώ

Αφίσα - Μηχανογραφικό Δελτίο13649

You are here: Νέα - Ανακοινώσεις Ευγενική Υπενθύμιση για Διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα Σ.Ε.Π. με τίτλο «Συμπληρώνω το Μηχανογραφικό»