Πρόσκληση ενδιαφέροντος για μεταφορά μαθητών

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                  Ν. Τρίγλια, 14 /10/2021

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π.& Δ. ΕΚ/ΠΣΗΣ Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ                                αριθ. Πρωτ: 398

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

Πληροφορίες :

Μαστραλέξης Δ. Δημήτρης, Δ/ντής

Νέα Τρίγλια, 63200, Χαλκιδική.

Τηλ. : 23730 52197

Fax : 23730 51015

E-mail:mail@lyk-n-trigl.chal.sch.gr

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για μεταφορά μαθητών

Το ΓΕ.Λ. Νέας Τρίγλιας, σύμφωνα με την υπ’ αρ. 20883/ΓΔ4 ΥΑ (Β΄456/13-02-2020), και το υπ’ αριθμ 4187 ΦΕΚ /10-09-2021 Τεύχος Β άρθρο 4 προτίθεται να πραγματοποιήσει ημερήσια διδακτική επίσκεψη στις 27 – 10 – 2021, ημέρα Τετάρτη, με εκατόν εξήντα έξι (166) μαθητές/μαθήτριες της Α, Β και Γ τάξης στα εξής: ξενάγηση στο Πολεμικό Πλοίο «ΒΕΛΟΣ» και στο Μέγαρο Μουσικής του νομού Θεσσαλονίκης.

Επιθυμούμε την κατάθεση προσφορών μέχρι τη Τρίτη, 19-10-2021 και ώρα 12:00, σύμφωνα με τις παρακάτω προϋποθέσεις:

1. 1.Μεταφορά από ΓΕ.Λ. Νέας Τρίγλιας στους προορισμούς, όπως αναφέρονται παραπάνω, και αντίστροφα στο ΓΕ.Λ. Νέας Τρίγλιας.
  2. 2.Ομαδική ταξιδιωτική ασφάλιση- ασφάλεια ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης αν παραστεί ανάγκη.
  3. 3.Συμμετοχή το ελάχιστο 8 συνοδών.
  4. 4.΄Ωρα αναχώρησης: 08:15 π.μ.
  5. 5.΄Ωρα επιστροφής: 13:30.
  6. 6.Εκπρόθεσμες προσφορές δεν θα ληφθούν υπόψη. Με την προσφορά θα πρέπει να υπάρχει   υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ και έντυπο καλής εκτέλεσης έργου μεταφοράς.
  7. 7.Θα πρέπει να αναφέρεται η τελική συνολική τιμή της εκδρομής.
    1. 8.Οι προσφορές να κατατεθούν με κλειστό φάκελο και επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Ο Αναπληρωτής Διευθυντής

Μαστραλέξης Δ. Δημήτρης

You are here: Δραστηριότητες Εκδρομές Πρόσκληση ενδιαφέροντος για μεταφορά μαθητών